چرا طراحی ساک دستی مهمه؟

وقتی مشتری محصول رو میخره شما بهش یه کیسه یا ساک دستی میدید که محصولات رو داخل اون بزاره . توی این حالت اگه تبلیغات روش باشه یا لوگو و رنگ سازمانی شما روش باشه یه تبلیغات متحرک خواهید داشت . بنابر این طراحی مناسب و حتی خلاقانه روی یک کیسه حمل محصول میتونه بازخورد فوق العاده زیادی برای شما به همراه داشته باشه.

طراحی ساک دستی چیه؟

هر فروشگاه کالای خودشو در یک کیسه ساده یا یک کیسه با تبلیغات خاص قرار میده ! اگه این کیسه دارای تبلیغات باشه میتونه مجدد مشتری رو به اون فروشگاه هدایت کنه یا حتی با در درست داشتن اون کیسه توی خیابون هر کس اون برند، اسم یا لوگو رو مشاهده کنه خودش یه نوع تبلیغات محسوب میشه.

  • ارایه فایل با کیفیت
  • بیش از 10 سال تجربه
  • تضمین رضایت شما
  • طراحی اختصاصی

طراحی ساک دستی با طراحی خاص

طراحی ساک دستی 

سوالات متداول

بعد از تکمیل فرم ، پرداخت و نهایی شدن سفارشتون ، یه نام و نام کاربری بهتون داده میشه که میتونید با استفاده از اون وارد پنل مشتریان بشید. اونجا میتونید فاکتورهاتون رو طراحی آنلاین  آنلاین پرداخت کنید، پیشرفت پروژه تون رو به صورت درصدی دنبال کنید ، در مورد طرح هاتون نظر بدید و نسخه های مختلف طرح هاتون رو با هم مقایسه کنید.

از اونجایی که رضایت مشتری رو یکی از مهمترین اصول طراحی آنلاین  کارمون قرار دادیم ، کل سفارشات طراحی رو تا جایی که معقول باشه تغییر میدیم . مطمئن باشید طرحی رو که در نهایت تحویل میگیرید واقعا دوسش دارید.

ی طراحی آنلاین کی از قوانین جهانی طراحی گرافیک اینه که فایل لایه باز طراحی در اختیار مشتری قرار داده نمیشه. این کار به دلیل مسئولیت بالای سوء استفاده ی احتمالی از طرح برای طراحشه. بدیهیه که فایل لایه بسته با کیفیت اصلی در اختیار مشتری قرار میگیره و اختیار تام برای استفاده در هر ابعادی به مشتری داده میشه.

نوع ارتباط بین مشتریان و مجریان کاملا غیرحضوری از طریق روش های مدرن ارتباطیه.

• مشتریان ما از سراسر کشور از طریق اینترنت به سایت ما مراجعه میکنن.

• ما خدمات طراحی رو به صورت حرفه ای و تماما آنلاین انجام طراحی آنلاین  میدیم و از طریق سایت و تلگرام با مشتریان در ارتباطیم.

• خدمات چاپ و محصول آماده شده رو درب منزل مشتری هامون تحویل میدیم.

خیر، متاسفانه به این دلیل که برای هر سفارش ایده پردازی خاص خو طراحی آنلاین دش انجام میشه و ارزش واقعی طرح به ایده است، انجام این کار امکانپذیر نیست. 

سوالت بی جواب موند؟

کارشناسان ما آنلاین هستند.

بصورت رایگان میتونی سوالتو همین حالا ازشون بپرسی

سوال شما؟