چرا طراحی بیلبورد مهمه؟

اگر توجه کرده باشید بیلبورد ها در مکان هایی نصب شده که معمولات مخاطب زمان زیادی برای مشاهده محتوا و تصاویر نداره ! بنابر این طراح باید طوری بیلبورد رو طراحی کنه که مخاطب بتونه در کمترین زمان و حتی از دورترین فاصله موضوع رو متوجه بشه . در همین راستا استفاده از طول مناسب متن و همچنین تصویر مناسب و ابعاد بیلبورد با توجه به فضایی که قراره بیلبورد قرار بگیره از مهمترین نکات طراحی بیلبورده .

طراحی بیلبورد چیه؟

بیلبورد ها معمولا روی سازه های فلزی بزرگ در کنار بزگراه ها، آزاد راه ها و مکان هایی که دارای دید مناسبی برای مردم یا افراد خاص دارند نصب می شود. دلیل بزرگ بودن بیلبورد ها انتقال سریع موضوع حتی از فاصله زیاد است ! بنابر این در طراحی بیلبورد ها باید تمامی اصول طراحی رعایت شود.

  • ارایه فایل با کیفیت
  • بیش از 10 سال تجربه
  • تضمین رضایت شما
  • طراحی اختصاصی

سوالات متداول

بعد از تکمیل فرم ، پرداخت و نهایی شدن سفارشتون ، یه نام و نام کاربری بهتون داده میشه که میتونید با استفاده از اون وارد پنل مشتریان بشید. اونجا میتونید فاکتورهاتون رو طراحی آنلاین  آنلاین پرداخت کنید، پیشرفت پروژه تون رو به صورت درصدی دنبال کنید ، در مورد طرح هاتون نظر بدید و نسخه های مختلف طرح هاتون رو با هم مقایسه کنید.

از اونجایی که رضایت مشتری رو یکی از مهمترین اصول طراحی آنلاین  کارمون قرار دادیم ، کل سفارشات طراحی رو تا جایی که معقول باشه تغییر میدیم . مطمئن باشید طرحی رو که در نهایت تحویل میگیرید واقعا دوسش دارید.

ی طراحی آنلاین کی از قوانین جهانی طراحی گرافیک اینه که فایل لایه باز طراحی در اختیار مشتری قرار داده نمیشه. این کار به دلیل مسئولیت بالای سوء استفاده ی احتمالی از طرح برای طراحشه. بدیهیه که فایل لایه بسته با کیفیت اصلی در اختیار مشتری قرار میگیره و اختیار تام برای استفاده در هر ابعادی به مشتری داده میشه.

نوع ارتباط بین مشتریان و مجریان کاملا غیرحضوری از طریق روش های مدرن ارتباطیه.

• مشتریان ما از سراسر کشور از طریق اینترنت به سایت ما مراجعه میکنن.

• ما خدمات طراحی رو به صورت حرفه ای و تماما آنلاین انجام طراحی آنلاین  میدیم و از طریق سایت و تلگرام با مشتریان در ارتباطیم.

• خدمات چاپ و محصول آماده شده رو درب منزل مشتری هامون تحویل میدیم.

خیر، متاسفانه به این دلیل که برای هر سفارش ایده پردازی خاص خو طراحی آنلاین دش انجام میشه و ارزش واقعی طرح به ایده است، انجام این کار امکانپذیر نیست. 

سوالت بی جواب موند؟

کارشناسان ما آنلاین هستند.

بصورت رایگان میتونی سوالتو همین حالا ازشون بپرسی

سوال شما؟