چرا طراحی کاتالوگ مهمه؟

کاتالوگ جزء خدمات تبلیغاتی هست که به راحتی و به بهترین نحو ممکن میتونه جزئیات مربوط به محصولات و خدمات شمارو به مشتری انتقال بده و ما پیشنهاد می کنیم برای ارایه یک کاتالوگ مناسب به مشتری طراحی کاتالوگتون رو به گروه طراح حرفه ای بسپارید.

طراحی کاتالوگ چیه؟

کاتالوگ ها تشکیل شده از چند برگه در اندازه های مختلف هستند که خدمات یا محصولات شما رو معرفی می کنن. هر کاتالوگ شامل تصاویر، متن، جزئیات مربوط به هر محصول، کد محصول، قیمت و … هستند که مشتری با مطالعه اونا باید بتونه براحتی اطلاعات لازم رو در زمینه اون محصول یا خدمات بدست بیاره .

بزودی نمونه کارهای این بخش قرار داده می شود

  • ارایه فایل با کیفیت
  • بیش از 10 سال تجربه
  • تضمین رضایت شما
  • طراحی اختصاصی

طراحی کاتالوگ – قالب کلی

3 تا 5 روز کاری

طراحی کاتالوگ – صفحات داخلی

بسته به تعداد صفحات

سوالات متداول

بعد از تکمیل فرم ، پرداخت و نهایی شدن سفارشتون ، یه نام و نام کاربری بهتون داده میشه که میتونید با استفاده از اون وارد پنل مشتریان بشید. اونجا میتونید فاکتورهاتون رو طراحی آنلاین  آنلاین پرداخت کنید، پیشرفت پروژه تون رو به صورت درصدی دنبال کنید ، در مورد طرح هاتون نظر بدید و نسخه های مختلف طرح هاتون رو با هم مقایسه کنید.

از اونجایی که رضایت مشتری رو یکی از مهمترین اصول طراحی آنلاین  کارمون قرار دادیم ، کل سفارشات طراحی رو تا جایی که معقول باشه تغییر میدیم . مطمئن باشید طرحی رو که در نهایت تحویل میگیرید واقعا دوسش دارید.

ی طراحی آنلاین کی از قوانین جهانی طراحی گرافیک اینه که فایل لایه باز طراحی در اختیار مشتری قرار داده نمیشه. این کار به دلیل مسئولیت بالای سوء استفاده ی احتمالی از طرح برای طراحشه. بدیهیه که فایل لایه بسته با کیفیت اصلی در اختیار مشتری قرار میگیره و اختیار تام برای استفاده در هر ابعادی به مشتری داده میشه.

نوع ارتباط بین مشتریان و مجریان کاملا غیرحضوری از طریق روش های مدرن ارتباطیه.

• مشتریان ما از سراسر کشور از طریق اینترنت به سایت ما مراجعه میکنن.

• ما خدمات طراحی رو به صورت حرفه ای و تماما آنلاین انجام طراحی آنلاین  میدیم و از طریق سایت و تلگرام با مشتریان در ارتباطیم.

• خدمات چاپ و محصول آماده شده رو درب منزل مشتری هامون تحویل میدیم.

خیر، متاسفانه به این دلیل که برای هر سفارش ایده پردازی خاص خو طراحی آنلاین دش انجام میشه و ارزش واقعی طرح به ایده است، انجام این کار امکانپذیر نیست. 

سوالت بی جواب موند؟

کارشناسان ما آنلاین هستند.

بصورت رایگان میتونی سوالتو همین حالا ازشون بپرسی

سوال شما؟