چرا طراحی برچسب سی دی مهمه؟

تبلیغات حتی در حوزه ای کوچیک میتونه تاثیر گذارباشه بنابر این همیشه بهترین و زیباترین کار تاثیر زیاد ترین به مخاطب شما میزاره . فکر کنید اگه شما فایل مشتری رو روی یک سی دی معمولی با یک شرکت تبلیغاتی که مربوط به سی دی است اگه رایت کنید و نام سی دی رو با یک ماژیک بنویسید مطمئنا اون سی دی دیگه به تنهایی بازخوردی نداره مگه با محتواش که اونم باید همراه با تبلیغات باشه اما اگه تبلیغات شما به شکلی زیبا روی سی دی چاپ بشه حتما بعد از هر بار دیدن اون سی دی شما هم در جریان ذهنی مخاطب قرار میگیرد که این کار برای تمامی مشاغل بازخورد خوبی به همراه داره.

طراحی برچسب سی دی چیه؟

برچسب یا لیبل سی دی به شکل دایره ست و در دو حالت چاپ مستقیم و همچنین حالت برچسبی که روی سی دی چسبانده میشه امکان پذیره . همچنین برخی اوقات برای بالا بردن هویت کار سی دی ها بصورت نقره ای و همراه با کپی رایت چاپ میشن که در این حالت چاپ و رایت سی دی باید همزمان انجام بشه و نمیشه سی دی خام به مشتری تحویل داده یشه . 

 

  • ارایه فایل با کیفیت
  • بیش از 10 سال تجربه
  • تضمین رضایت شما
  • طراحی اختصاصی

طراحی برچسب سی دی

سوالات متداول

بعد از تکمیل فرم ، پرداخت و نهایی شدن سفارشتون ، یه نام و نام کاربری بهتون داده میشه که میتونید با استفاده از اون وارد پنل مشتریان بشید. اونجا میتونید فاکتورهاتون رو طراحی آنلاین  آنلاین پرداخت کنید، پیشرفت پروژه تون رو به صورت درصدی دنبال کنید ، در مورد طرح هاتون نظر بدید و نسخه های مختلف طرح هاتون رو با هم مقایسه کنید.

از اونجایی که رضایت مشتری رو یکی از مهمترین اصول طراحی آنلاین  کارمون قرار دادیم ، کل سفارشات طراحی رو تا جایی که معقول باشه تغییر میدیم . مطمئن باشید طرحی رو که در نهایت تحویل میگیرید واقعا دوسش دارید.

ی طراحی آنلاین کی از قوانین جهانی طراحی گرافیک اینه که فایل لایه باز طراحی در اختیار مشتری قرار داده نمیشه. این کار به دلیل مسئولیت بالای سوء استفاده ی احتمالی از طرح برای طراحشه. بدیهیه که فایل لایه بسته با کیفیت اصلی در اختیار مشتری قرار میگیره و اختیار تام برای استفاده در هر ابعادی به مشتری داده میشه.

نوع ارتباط بین مشتریان و مجریان کاملا غیرحضوری از طریق روش های مدرن ارتباطیه.

• مشتریان ما از سراسر کشور از طریق اینترنت به سایت ما مراجعه میکنن.

• ما خدمات طراحی رو به صورت حرفه ای و تماما آنلاین انجام طراحی آنلاین  میدیم و از طریق سایت و تلگرام با مشتریان در ارتباطیم.

• خدمات چاپ و محصول آماده شده رو درب منزل مشتری هامون تحویل میدیم.

خیر، متاسفانه به این دلیل که برای هر سفارش ایده پردازی خاص خو طراحی آنلاین دش انجام میشه و ارزش واقعی طرح به ایده است، انجام این کار امکانپذیر نیست. 

سوالت بی جواب موند؟

کارشناسان ما آنلاین هستند.

بصورت رایگان میتونی سوالتو همین حالا ازشون بپرسی

سوال شما؟