چرا طراحی دعوتنامه مهمه؟

شاید فکر کنید با توجه به اینکه فضای مجازی کمک بسیار زیادی در اطلاع رسانی داره دیگه نیاز نداریم از دعوت نامه های که داخل یک پاکت قرار میگیره استفاده کرد ! در صورتی که دعوت نامه رسمی نمیتونه جاشو به یک دعوتنامه که از طریق مثلا تلگرام ارسال میشه بده! چون یا ارسال یک دعوتنامه شکیل که به خوب طراحی شده احترام خاصی به طرف متقابل خواهیم داشت و در همین راستا بازخورد مناسبی هم از طرف مقابل خواهیم داشت. مثل این میمونه که شما یک متن دعوتنامه با تلگرام ارسال کنید و طرف مقابل هم برای شما بعنوان هدیه یک عکس شاخه گل ارسال کنه!!!

طراحی دعوتنامه چیه؟

دعوت نامه ها برای دعوت افراد مختلف به رویدادهای مختلف مثل جشن ها، افتتاحیه ها، جشنواره ها، مراسم مذهبی، شام و میهمانی و بسیاری دیگر استفاده میشه که در سبک های مختلف طراحی میشه و شامل عکس و متن مناسب و متناسب با شخصیت افراد انتخاب و طراحی میشن.

  • ارایه فایل با کیفیت
  • بیش از 10 سال تجربه
  • تضمین رضایت شما
  • طراحی اختصاصی

طراحی دعوتنامه

سوالات متداول

بعد از تکمیل فرم ، پرداخت و نهایی شدن سفارشتون ، یه نام و نام کاربری بهتون داده میشه که میتونید با استفاده از اون وارد پنل مشتریان بشید. اونجا میتونید فاکتورهاتون رو طراحی آنلاین  آنلاین پرداخت کنید، پیشرفت پروژه تون رو به صورت درصدی دنبال کنید ، در مورد طرح هاتون نظر بدید و نسخه های مختلف طرح هاتون رو با هم مقایسه کنید.

از اونجایی که رضایت مشتری رو یکی از مهمترین اصول طراحی آنلاین  کارمون قرار دادیم ، کل سفارشات طراحی رو تا جایی که معقول باشه تغییر میدیم . مطمئن باشید طرحی رو که در نهایت تحویل میگیرید واقعا دوسش دارید.

ی طراحی آنلاین کی از قوانین جهانی طراحی گرافیک اینه که فایل لایه باز طراحی در اختیار مشتری قرار داده نمیشه. این کار به دلیل مسئولیت بالای سوء استفاده ی احتمالی از طرح برای طراحشه. بدیهیه که فایل لایه بسته با کیفیت اصلی در اختیار مشتری قرار میگیره و اختیار تام برای استفاده در هر ابعادی به مشتری داده میشه.

نوع ارتباط بین مشتریان و مجریان کاملا غیرحضوری از طریق روش های مدرن ارتباطیه.

• مشتریان ما از سراسر کشور از طریق اینترنت به سایت ما مراجعه میکنن.

• ما خدمات طراحی رو به صورت حرفه ای و تماما آنلاین انجام طراحی آنلاین  میدیم و از طریق سایت و تلگرام با مشتریان در ارتباطیم.

• خدمات چاپ و محصول آماده شده رو درب منزل مشتری هامون تحویل میدیم.

خیر، متاسفانه به این دلیل که برای هر سفارش ایده پردازی خاص خو طراحی آنلاین دش انجام میشه و ارزش واقعی طرح به ایده است، انجام این کار امکانپذیر نیست. 

سوالت بی جواب موند؟

کارشناسان ما آنلاین هستند.

بصورت رایگان میتونی سوالتو همین حالا ازشون بپرسی

سوال شما؟