چرا طراحی ست اداری مهمه؟

ست اداری وقتی زیبا و با طراحی خاص و جذاب طراحی میشه علاوه بر اینکه دقت و نظم کار شمارو نشون میده ! باعث میشه مخاطب و مشتریان شما اعتماد بیشتری به شما داشته باشند. بنابر این شما میتونید با سپردن طراحی ست اداری خود به گروه طراح حرفه ای این کار رو به درستی و بصورت تخصصی انجام بدین چون این کار تخصص ماست.

طراحی ست اداری چیه؟

مجموعه ای از ملزومات اداری که در قالب رنگ و لوگوی سازمانی شامل کارت ویزیت، سربرگ، کارت پرسنلی، سربرگ A4 و سربرگ A5، انواع پاکت نامه های ملخی ، پاکت نامه A4 , 45 ، کاور و لیبل سی دی ، فاکتور و بسیاری دیگر که در طرح و رنگبندی یکسانی طراحی می شوند ست اداری می گویند.

به زودی نمونه کارهای این قسمت آماده و قرار داده می شود.

طراحی ست اداری پکیج 4
تومان 820000
کارت ویزیت شرکتی
سربرگ A4
سربرگ A5
کارت پرسنلی
پاکت نامه ملخی
یادداشت
پاکت نامه A5
فاکتور اختصاصی
کاور سی دی
والپیپر
طراحی ست اداری پکیج 2
پیشنهاد ما
تومان 460000
کارت ویزیت شرکتی
سربرگ A4
سربرگ A5
کارت پرسنلی
پاکت نامه ملخی
یادداشت
پاکت نامه A5
فاکتور اختصاصی
طراحی ست اداری پکیج 2
تومان 250000
کارت ویزیت شرکتی
سربرگ A4
سربرگ A5
کارت پرسنلی
پاکت نامه ملخی
یادداشت
طراحی ست اداری پکیج 1
تومان 180000
کارت ویزیت شرکتی
سربرگ A4
سربرگ A5

سوالات متداول

بعد از تکمیل فرم ، پرداخت و نهایی شدن سفارشتون ، یه نام و نام کاربری بهتون داده میشه که میتونید با استفاده از اون وارد پنل مشتریان بشید. اونجا میتونید فاکتورهاتون رو طراحی آنلاین  آنلاین پرداخت کنید، پیشرفت پروژه تون رو به صورت درصدی دنبال کنید ، در مورد طرح هاتون نظر بدید و نسخه های مختلف طرح هاتون رو با هم مقایسه کنید.

از اونجایی که رضایت مشتری رو یکی از مهمترین اصول طراحی آنلاین  کارمون قرار دادیم ، کل سفارشات طراحی رو تا جایی که معقول باشه تغییر میدیم . مطمئن باشید طرحی رو که در نهایت تحویل میگیرید واقعا دوسش دارید.

ی طراحی آنلاین کی از قوانین جهانی طراحی گرافیک اینه که فایل لایه باز طراحی در اختیار مشتری قرار داده نمیشه. این کار به دلیل مسئولیت بالای سوء استفاده ی احتمالی از طرح برای طراحشه. بدیهیه که فایل لایه بسته با کیفیت اصلی در اختیار مشتری قرار میگیره و اختیار تام برای استفاده در هر ابعادی به مشتری داده میشه.

نوع ارتباط بین مشتریان و مجریان کاملا غیرحضوری از طریق روش های مدرن ارتباطیه.

• مشتریان ما از سراسر کشور از طریق اینترنت به سایت ما مراجعه میکنن.

• ما خدمات طراحی رو به صورت حرفه ای و تماما آنلاین انجام طراحی آنلاین  میدیم و از طریق سایت و تلگرام با مشتریان در ارتباطیم.

• خدمات چاپ و محصول آماده شده رو درب منزل مشتری هامون تحویل میدیم.

خیر، متاسفانه به این دلیل که برای هر سفارش ایده پردازی خاص خو طراحی آنلاین دش انجام میشه و ارزش واقعی طرح به ایده است، انجام این کار امکانپذیر نیست. 

سوالت بی جواب موند؟

کارشناسان ما آنلاین هستند.

بصورت رایگان میتونی سوالتو همین حالا ازشون بپرسی

سوال شما؟