چرا طراحی پست تلگرام مهمه؟

فضای مجازی اهمیت بسیار زیادی در بین مردم جهان و همچنین مردم ایران پیدا کرده . معرفی کسب و کار و حتی اشخاص در فضای مجازی یکی از دغدغه های مردم شده و در همین راستا چندین میلیون نفر روزانه درگیر این شبکه ها مخصوصا تلگرام هستند . گروه طراح حرفه ای میتونه برای حضور موفق شما در این فضا با طراحی پست های حرفه ای شما رو در این مسیر کمک کنه .

طراحی پست تلگرام چیه؟

تبلیغات یکی از مهمترین گزینه های هر شرکت برای رشد است . تبلیغات در فضای شبکه های اجتماعی نیز امروزه جایگاه فوق العاده بالایی دارد که یکی از این فضاها پیام رسان تلگرام است که در کشور ما نیز جایگاه بسیار زیادی را احاطه کرده است بنابر این استفاده از این فضا کمک بسیار زیادی به شما و کسب و کار شما خواهد کرد. 

  • ارایه فایل با کیفیت
  • بیش از 10 سال تجربه
  • تضمین رضایت شما
  • طراحی اختصاصی

طراحی پست تلگرام – قالب کلی پست ها

طراحی پست تلگرام – پوستر اطلاع رسانی متنی

طراحی پست تلگرام – پست تبلیغاتی تصویری

طراحی پست تلگرام – کاور پروفایل عکس نوشته

طراحی پست تلگرام – لوگوی کاور مرتبط با موضوع

سوالات متداول

بعد از تکمیل فرم ، پرداخت و نهایی شدن سفارشتون ، یه نام و نام کاربری بهتون داده میشه که میتونید با استفاده از اون وارد پنل مشتریان بشید. اونجا میتونید فاکتورهاتون رو طراحی آنلاین  آنلاین پرداخت کنید، پیشرفت پروژه تون رو به صورت درصدی دنبال کنید ، در مورد طرح هاتون نظر بدید و نسخه های مختلف طرح هاتون رو با هم مقایسه کنید.

از اونجایی که رضایت مشتری رو یکی از مهمترین اصول طراحی آنلاین  کارمون قرار دادیم ، کل سفارشات طراحی رو تا جایی که معقول باشه تغییر میدیم . مطمئن باشید طرحی رو که در نهایت تحویل میگیرید واقعا دوسش دارید.

ی طراحی آنلاین کی از قوانین جهانی طراحی گرافیک اینه که فایل لایه باز طراحی در اختیار مشتری قرار داده نمیشه. این کار به دلیل مسئولیت بالای سوء استفاده ی احتمالی از طرح برای طراحشه. بدیهیه که فایل لایه بسته با کیفیت اصلی در اختیار مشتری قرار میگیره و اختیار تام برای استفاده در هر ابعادی به مشتری داده میشه.

نوع ارتباط بین مشتریان و مجریان کاملا غیرحضوری از طریق روش های مدرن ارتباطیه.

• مشتریان ما از سراسر کشور از طریق اینترنت به سایت ما مراجعه میکنن.

• ما خدمات طراحی رو به صورت حرفه ای و تماما آنلاین انجام طراحی آنلاین  میدیم و از طریق سایت و تلگرام با مشتریان در ارتباطیم.

• خدمات چاپ و محصول آماده شده رو درب منزل مشتری هامون تحویل میدیم.

خیر، متاسفانه به این دلیل که برای هر سفارش ایده پردازی خاص خو طراحی آنلاین دش انجام میشه و ارزش واقعی طرح به ایده است، انجام این کار امکانپذیر نیست. 

سوالت بی جواب موند؟

کارشناسان ما آنلاین هستند.

بصورت رایگان میتونی سوالتو همین حالا ازشون بپرسی

سوال شما؟