چرا طراحی اوراق حسابداری مهمه؟

خوب میدونید که وجود نظم و ترتیب و یکپارچگی در ظاهر هر تجارتی موجب جلب اعتماد بیننده میشه. داشتن اوراق حسابداری مزین به لوگو و رنگ سازمانی برند شما، به طور ناخواسته حس اعتماد، قدمت و سلامت کاری برند شما را برای بیننده تضمین می‌کنه. ما به شما کمک می‌کنیم که همه فرم های مورد نیاز خودتون رو به صورت حرفه ای برنامه ریزی، طراحی   و چاپ کنید و موجبات این کسب اعتماد رو برای مخاطبان خودتون فراهم کنید.

طراحی اوراق حسابداری چیه؟

ادارات، شرکت ها، سازمان ها، فروشگاه ها و … اوراقی مثل فرم ها مختلف، قرار دادها، قبض و رسید های مختلف مانند فرم تسویه حساب، فرم مرخصی، حضور و غیاب، پرداخت وجه، دریافت وجه، قرار داد و بسیاری دیگر دارند که به این نوع اوراق اوراق حسابداری میگن.

بزودی نمونه کار های این قسمت قرار داده می شود.

  • ارایه فایل با کیفیت
  • بیش از 10 سال تجربه
  • تضمین رضایت شما
  • طراحی اختصاصی

طراحی اوراق حسابداری

سوالات متداول

بعد از تکمیل فرم ، پرداخت و نهایی شدن سفارشتون ، یه نام و نام کاربری بهتون داده میشه که میتونید با استفاده از اون وارد پنل مشتریان بشید. اونجا میتونید فاکتورهاتون رو طراحی آنلاین  آنلاین پرداخت کنید، پیشرفت پروژه تون رو به صورت درصدی دنبال کنید ، در مورد طرح هاتون نظر بدید و نسخه های مختلف طرح هاتون رو با هم مقایسه کنید.

از اونجایی که رضایت مشتری رو یکی از مهمترین اصول طراحی آنلاین  کارمون قرار دادیم ، کل سفارشات طراحی رو تا جایی که معقول باشه تغییر میدیم . مطمئن باشید طرحی رو که در نهایت تحویل میگیرید واقعا دوسش دارید.

ی طراحی آنلاین کی از قوانین جهانی طراحی گرافیک اینه که فایل لایه باز طراحی در اختیار مشتری قرار داده نمیشه. این کار به دلیل مسئولیت بالای سوء استفاده ی احتمالی از طرح برای طراحشه. بدیهیه که فایل لایه بسته با کیفیت اصلی در اختیار مشتری قرار میگیره و اختیار تام برای استفاده در هر ابعادی به مشتری داده میشه.

نوع ارتباط بین مشتریان و مجریان کاملا غیرحضوری از طریق روش های مدرن ارتباطیه.

• مشتریان ما از سراسر کشور از طریق اینترنت به سایت ما مراجعه میکنن.

• ما خدمات طراحی رو به صورت حرفه ای و تماما آنلاین انجام طراحی آنلاین  میدیم و از طریق سایت و تلگرام با مشتریان در ارتباطیم.

• خدمات چاپ و محصول آماده شده رو درب منزل مشتری هامون تحویل میدیم.

خیر، متاسفانه به این دلیل که برای هر سفارش ایده پردازی خاص خو طراحی آنلاین دش انجام میشه و ارزش واقعی طرح به ایده است، انجام این کار امکانپذیر نیست. 

سوالت بی جواب موند؟

کارشناسان ما آنلاین هستند.

بصورت رایگان میتونی سوالتو همین حالا ازشون بپرسی

سوال شما؟