چرا طراحی فاکتور مهمه؟

مطمئن باشید فاکتور جزء ارزشمندترین اوراق یک شرکت محسوب میشه و معمولا در آرشیو و بایگانی هر شخص یا شرکتی نگهداری میشه . حالا به این موضوع فکر کنید که اگر فاکتور شما جذاب طراحی شده باشه بعد از دیدن مجدد فاکتور توسط مشتری این امکان که مشتری شما مجدد به شما مراجعه کنه هست ! بنابر این طراحی این برگه مهم رو به ما بسپارید.

طراحی فاکتور چیه؟

هر فرد یا شرکت، فروشگاه و به طور کلی هر کسب و کاری برای تجارت خود فاکتور هایی آماده بصورت دفترچه ای یا حتی آنلاین دارد. این فاکتورها با توجه به نوع شغل متفاوت است و شامل علائم و فیلد های مختلفی همچون ردیف، قیمت، واحد، تعداد، مبلغ و … است که این فیلد ها قابل تغییر است و با توجه به ابعاد کاغذ نیز چینش متفاوتی دارد.

  • ارایه فایل با کیفیت
  • بیش از 10 سال تجربه
  • تضمین رضایت شما
  • طراحی اختصاصی

طراحی فاکتور اختصاصی

طراحی فاکتور با جداول پیشنهادی

طراحی فاکتور عمومی

طراحی فاکتور با جداول همیشگی

سوالات متداول

بعد از تکمیل فرم ، پرداخت و نهایی شدن سفارشتون ، یه نام و نام کاربری بهتون داده میشه که میتونید با استفاده از اون وارد پنل مشتریان بشید. اونجا میتونید فاکتورهاتون رو طراحی آنلاین  آنلاین پرداخت کنید، پیشرفت پروژه تون رو به صورت درصدی دنبال کنید ، در مورد طرح هاتون نظر بدید و نسخه های مختلف طرح هاتون رو با هم مقایسه کنید.

از اونجایی که رضایت مشتری رو یکی از مهمترین اصول طراحی آنلاین  کارمون قرار دادیم ، کل سفارشات طراحی رو تا جایی که معقول باشه تغییر میدیم . مطمئن باشید طرحی رو که در نهایت تحویل میگیرید واقعا دوسش دارید.

ی طراحی آنلاین کی از قوانین جهانی طراحی گرافیک اینه که فایل لایه باز طراحی در اختیار مشتری قرار داده نمیشه. این کار به دلیل مسئولیت بالای سوء استفاده ی احتمالی از طرح برای طراحشه. بدیهیه که فایل لایه بسته با کیفیت اصلی در اختیار مشتری قرار میگیره و اختیار تام برای استفاده در هر ابعادی به مشتری داده میشه.

نوع ارتباط بین مشتریان و مجریان کاملا غیرحضوری از طریق روش های مدرن ارتباطیه.

• مشتریان ما از سراسر کشور از طریق اینترنت به سایت ما مراجعه میکنن.

• ما خدمات طراحی رو به صورت حرفه ای و تماما آنلاین انجام طراحی آنلاین  میدیم و از طریق سایت و تلگرام با مشتریان در ارتباطیم.

• خدمات چاپ و محصول آماده شده رو درب منزل مشتری هامون تحویل میدیم.

خیر، متاسفانه به این دلیل که برای هر سفارش ایده پردازی خاص خو طراحی آنلاین دش انجام میشه و ارزش واقعی طرح به ایده است، انجام این کار امکانپذیر نیست. 

سوالت بی جواب موند؟

کارشناسان ما آنلاین هستند.

بصورت رایگان میتونی سوالتو همین حالا ازشون بپرسی

سوال شما؟