طراحی پست اینستاگرام چیه؟

قالبی که بصورت مشابه توی همه پست های اینستاگرام قرار میگیره بهش قالب پست اینستاگرام میگن . این قالب طوری طراحی میشه که تمامی جزئیات مربوط به یک برند اعم از رنگ سازمانی، لوگو، اطلاعات تماس و جزئیاتی که برای اون سازمان مهم است رو در  بر بگیره و توش داشته باشه و بصورت لایه باز توسط تیم طراح حرفه ای در اختیار مشتری قرار میگیره.

چرا طراحی پست اینستاگرام مهمه؟

نظم همه جا باعث میشه توجه مخاطب بیشتر جلب بشه ! حالا شما فکر کنید توی پیج اینستاگرام پست هایی که میزارید هیچ نظمی نداشته باشه ! اینطوری علاوه بر اینکه مخاطب جذب صفحه شما در اینستاگرام نمیشه ! باعث میشه مخاطبانی که وارد صفحه شما میشن زمان کمتری رو در صفحه شما سپری کنن و دیگه اون صفحه رو نبینن ! حالا اگه نظم و استایل خوبی داشته باشید مطمئنا مخاطب توجه بیشتری به شما نشون میده و هر پستی که شما میزارید به عنوان یه پست تاثیر گذار تلقی میشه . که تیم طراح حرفه ای با طراحی یک قالب حرفه ای به شما کمک میکنه که نظم ، زیبایی و محبوبیت رو در صفحه اینستاگرام خودتون بدست بیارید.
تعرفه طراحی قالب اینستاگرام
50000 تومان
زمان: 2 الی 4 روز کاری
تعرفه طراحی پست اینستاگرام
50000 تومان
زمان: 2 الی 3 روز کاری
تعرفه طراحی پست 3 اسلایدی اینستاگرام
120000 تومان
زمان: 5 الی 7 روز کاری
تعرفه طراحی پست 5 اسلایدی اینستاگرام
210000 تومان
زمان: 7 الی 9 روز کاری
تعرفه طراحی پست 10 اسلایدی اینستاگرام
400000 تومان
زمان: 8 الی 10 روز کاری

سوال / درخواست مشاوره رایگان

در صورتی که نیاز به مشاوره یا سوالی دارید میتونید از طریق فرم تماس و همچنین شماره تماس های وب سایت با ما در ارتباط باشید.

ما از طریق شماره تماسی که در فرم ثبت کردید بصورت تلفنی یا در صورتی که روی این شماره واتس اپ یا تلگرام داشته باشید با شما در سریعترین زمان ممکن تماس میگیریم تا به درخواست یا سوال شما رسیدگی کنید.