چرا طراحی استوری اینستاگرام مهمه؟

معمولا یکی کاربر اینستاگرام زمان زیادی رو صرف بررسی و مشاهده پست ها، پیج ها و تمامی قسمت های اینستاگرام میکنه که این زمان معمولا از دست خیلی ها خارج میشه بدون اینکه توجهی به این موضوع کنند! استوری اینستاگرام هم یکی از این بخش هاست که طرفدار زیادی داره بنابر این شما میتونید از این قسمت استفاده فوق العاده مفیدی داشته باشید و با قرار دادن یک پست مناسب و جذاب مخاطب زیادی رو جذف موضوع خودتون کنید.

طراحی استوری اینستاگرام چیه؟

از مهمترین قابلیت های اینستاگرام قسمت داستان یا Story  اینستاگرام ه که فوق العاده بین کاربران محبوبه چون در سریعترین زمان ممکن میتونه موضوع مورد نظر رو به مخاطب انتقال بده و طراحی یک پست جذاب برای استوری هم باعث میشه هم بازدید شما بیشتر بشه هم توجه مخاطب نسبت به شما بالا بره و جذب شما بشه . 

  • ارایه فایل با کیفیت
  • بیش از 10 سال تجربه
  • تضمین رضایت شما
  • طراحی اختصاصی

طراحی استوری اینستاگرام

طراحی استوری متحرک اینستاگرام

سوالات متداول

بعد از تکمیل فرم ، پرداخت و نهایی شدن سفارشتون ، یه نام و نام کاربری بهتون داده میشه که میتونید با استفاده از اون وارد پنل مشتریان بشید. اونجا میتونید فاکتورهاتون رو طراحی آنلاین  آنلاین پرداخت کنید، پیشرفت پروژه تون رو به صورت درصدی دنبال کنید ، در مورد طرح هاتون نظر بدید و نسخه های مختلف طرح هاتون رو با هم مقایسه کنید.

از اونجایی که رضایت مشتری رو یکی از مهمترین اصول طراحی آنلاین  کارمون قرار دادیم ، کل سفارشات طراحی رو تا جایی که معقول باشه تغییر میدیم . مطمئن باشید طرحی رو که در نهایت تحویل میگیرید واقعا دوسش دارید.

ی طراحی آنلاین کی از قوانین جهانی طراحی گرافیک اینه که فایل لایه باز طراحی در اختیار مشتری قرار داده نمیشه. این کار به دلیل مسئولیت بالای سوء استفاده ی احتمالی از طرح برای طراحشه. بدیهیه که فایل لایه بسته با کیفیت اصلی در اختیار مشتری قرار میگیره و اختیار تام برای استفاده در هر ابعادی به مشتری داده میشه.

نوع ارتباط بین مشتریان و مجریان کاملا غیرحضوری از طریق روش های مدرن ارتباطیه.

• مشتریان ما از سراسر کشور از طریق اینترنت به سایت ما مراجعه میکنن.

• ما خدمات طراحی رو به صورت حرفه ای و تماما آنلاین انجام طراحی آنلاین  میدیم و از طریق سایت و تلگرام با مشتریان در ارتباطیم.

• خدمات چاپ و محصول آماده شده رو درب منزل مشتری هامون تحویل میدیم.

خیر، متاسفانه به این دلیل که برای هر سفارش ایده پردازی خاص خو طراحی آنلاین دش انجام میشه و ارزش واقعی طرح به ایده است، انجام این کار امکانپذیر نیست. 

سوالت بی جواب موند؟

کارشناسان ما آنلاین هستند.

بصورت رایگان میتونی سوالتو همین حالا ازشون بپرسی

سوال شما؟