چرا طراحی قالب اینستاگرام مهمه؟

نظم همه جا باعث میشه توجه مخاطب بیشتر جلب بشه ! حالا شما فکر کنید توی پیج اینستاگرام پست هایی که میزارید هیچ نظمی نداشته باشه ! اینطوری علاوه بر اینکه مخاطب جذب صفحه شما در اینستاگرام نمیشه ! باعث میشه مخاطبانی که وارد صفحه شما میشن زمان کمتری رو در صفحه شما سپری کنن و دیگه اون صفحه رو نبینن ! حالا اگه نظم و استایل خوبی داشته باشید مطمئنا مخاطب توجه بیشتری به شما نشون میده و هر پستی که شما میزارید به عنوان یه پست تاثیر گذار تلقی میشه . که تیم طراح حرفه ای با طراحی یک قالب حرفه ای به شما کمک میکنه که نظم ، زیبایی و محبوبیت رو در صفحه اینستاگرام خودتون بدست بیارید.

طراحی قالب اینستاگرام چیه؟

قالبی که بصورت مشابه توی همه پست های اینستاگرام قرار میگیره بهش قالب پست اینستاگرام میگن . این قالب طوری طراحی میشه که تمامی جزئیات مربوط به یک برند اعم از رنگ سازمانی، لوگو، اطلاعات تماس و جزئیاتی که برای اون سازمان مهم است رو در  بر بگیره و توش داشته باشه و بصورت لایه باز توسط تیم طراح حرفه ای در اختیار مشتری قرار میگیره.

  • ارایه فایل با کیفیت
  • بیش از 10 سال تجربه
  • تضمین رضایت شما
  • طراحی اختصاصی
طراحی پست اینستاگرام – پکیج 20 عددی
طراحی 20 عدد پست اینستاگرام مرتبط با کسب و کار شما بر اساس طراحی قالب پست اینستاگرام (تحویل محتوی توسط کارفرما)
طراحی قالب اینستاگرام – پکیج 100 عددی
طراحی 100 عدد پست اینستاگرام مرتبط با کسب و کار شما بر اساس طراحی قالب پست اینستاگرام (تحویل محتوی توسط کارفرما)

طراحی قالب اینستاگرام

طراحی قالب کلی پست اینستاگرام

طراحی پست اینستاگرام- پکیج 50 عددی

طراحی 50 عدد پست اینستاگرام مرتبط با کسب و کار شما بر اساس طراحی قالب پست اینستاگرام (تحویل محتوی توسط کارفرما)

سوالات متداول

بعد از تکمیل فرم ، پرداخت و نهایی شدن سفارشتون ، یه نام و نام کاربری بهتون داده میشه که میتونید با استفاده از اون وارد پنل مشتریان بشید. اونجا میتونید فاکتورهاتون رو طراحی آنلاین  آنلاین پرداخت کنید، پیشرفت پروژه تون رو به صورت درصدی دنبال کنید ، در مورد طرح هاتون نظر بدید و نسخه های مختلف طرح هاتون رو با هم مقایسه کنید.

از اونجایی که رضایت مشتری رو یکی از مهمترین اصول طراحی آنلاین  کارمون قرار دادیم ، کل سفارشات طراحی رو تا جایی که معقول باشه تغییر میدیم . مطمئن باشید طرحی رو که در نهایت تحویل میگیرید واقعا دوسش دارید.

ی طراحی آنلاین کی از قوانین جهانی طراحی گرافیک اینه که فایل لایه باز طراحی در اختیار مشتری قرار داده نمیشه. این کار به دلیل مسئولیت بالای سوء استفاده ی احتمالی از طرح برای طراحشه. بدیهیه که فایل لایه بسته با کیفیت اصلی در اختیار مشتری قرار میگیره و اختیار تام برای استفاده در هر ابعادی به مشتری داده میشه.

نوع ارتباط بین مشتریان و مجریان کاملا غیرحضوری از طریق روش های مدرن ارتباطیه.

• مشتریان ما از سراسر کشور از طریق اینترنت به سایت ما مراجعه میکنن.

• ما خدمات طراحی رو به صورت حرفه ای و تماما آنلاین انجام طراحی آنلاین  میدیم و از طریق سایت و تلگرام با مشتریان در ارتباطیم.

• خدمات چاپ و محصول آماده شده رو درب منزل مشتری هامون تحویل میدیم.

خیر، متاسفانه به این دلیل که برای هر سفارش ایده پردازی خاص خو طراحی آنلاین دش انجام میشه و ارزش واقعی طرح به ایده است، انجام این کار امکانپذیر نیست. 

سوالت بی جواب موند؟

کارشناسان ما آنلاین هستند.

بصورت رایگان میتونی سوالتو همین حالا ازشون بپرسی

سوال شما؟