چرا طراحی لوگو مهمه؟

ارزش نشان تجاری و شخصی شما اونقدر مهمه که برخی اوقات برند و لوگوی  شماست که مسیر رو برای انتخاب محصولات برای مشتری مشخص میکنه! اینجاست که لوگو یا همون نشان تجاری شما ارزش خاصی پیدا میکنه بنابر این روی نشان خودتون ارزش زیادی قائل بشید.

طراحی لوگو چیه؟

شرکت ها یا حتی برخی اشخاص برای معرفی بهتر خودشون از یک امضاء یا حتی یک نشان یا همون لوگو استفاده می کنند. برخی اوقات حوزه کاری افراد و شرکت ها تجاری میشه بنابر این نیازمند هستند تا یک نشان تجاری متناسب با شخصیت یا شرکت خودشون داشته باشند تا وقتی کسی اون نشان رو میبینه در یک نگاه علاوه بر اینکه به هویت شخصی و تجاری اون پی ببره بلکه جایگاه خوبی در ذهنش نقش ببنده و به خوبی تو ذهنش مخاطب جاگیری کنه .

  • ارایه فایل با کیفیت
  • بیش از 10 سال تجربه
  • تضمین رضایت شما
  • طراحی اختصاصی

طراحی لوگو ترکیبی

ترکیب لوگوی شکلی و لوگوی نوشتاری که کاملترین و مناسب ترین گزینه برای هر کسب و کاری  هست.

طراحی لوگو تصویری

یک نماد شکلی و تصویری که به نام، موضوع فعالیت و یا  مفاهیم مرتبط به کسب و کار شما اشاره می کنه.

طراحی لوگو تایپ

عنوان برند با استفاده از یک ساختار نوشتاری سفارشی و اختصاصی، طراحی می شه

سوالات متداول

بعد از تکمیل فرم ، پرداخت و نهایی شدن سفارشتون ، یه نام و نام کاربری بهتون داده میشه که میتونید با استفاده از اون وارد پنل مشتریان بشید. اونجا میتونید فاکتورهاتون رو طراحی آنلاین  آنلاین پرداخت کنید، پیشرفت پروژه تون رو به صورت درصدی دنبال کنید ، در مورد طرح هاتون نظر بدید و نسخه های مختلف طرح هاتون رو با هم مقایسه کنید.

از اونجایی که رضایت مشتری رو یکی از مهمترین اصول طراحی آنلاین  کارمون قرار دادیم ، کل سفارشات طراحی رو تا جایی که معقول باشه تغییر میدیم . مطمئن باشید طرحی رو که در نهایت تحویل میگیرید واقعا دوسش دارید.

ی طراحی آنلاین کی از قوانین جهانی طراحی گرافیک اینه که فایل لایه باز طراحی در اختیار مشتری قرار داده نمیشه. این کار به دلیل مسئولیت بالای سوء استفاده ی احتمالی از طرح برای طراحشه. بدیهیه که فایل لایه بسته با کیفیت اصلی در اختیار مشتری قرار میگیره و اختیار تام برای استفاده در هر ابعادی به مشتری داده میشه.

نوع ارتباط بین مشتریان و مجریان کاملا غیرحضوری از طریق روش های مدرن ارتباطیه.

• مشتریان ما از سراسر کشور از طریق اینترنت به سایت ما مراجعه میکنن.

• ما خدمات طراحی رو به صورت حرفه ای و تماما آنلاین انجام طراحی آنلاین  میدیم و از طریق سایت و تلگرام با مشتریان در ارتباطیم.

• خدمات چاپ و محصول آماده شده رو درب منزل مشتری هامون تحویل میدیم.

خیر، متاسفانه به این دلیل که برای هر سفارش ایده پردازی خاص خو طراحی آنلاین دش انجام میشه و ارزش واقعی طرح به ایده است، انجام این کار امکانپذیر نیست. 

سوالت بی جواب موند؟

کارشناسان ما آنلاین هستند.

بصورت رایگان میتونی سوالتو همین حالا ازشون بپرسی

سوال شما؟