چرا طراحی اسم مهمه؟

انتخاب زیور آلات زیبا برای خیلی ها اهمیت داره و برای برخی از افراد هم جنبه ذخیره سرمایه داره ، حالا اگه این مورد براتون خیلی مهمه میتونید اسم یکی از عزیزترین افرادتون رو به عنوان یه زیور الات در اختیار داشته باشید که اگه طراحی اون هم خوب باشه بهتون حس بهتری هم میده . بنابر این طراحی زیبای اسم مورد نظرتون و تبدیل اون به یک جواهر زیبا یکی از بهترین انتخاب ها حتی برای دادن هدیه میشه.

طراحی اسم چیه؟

خیلی از افراد علاقه دارن اسم خودشون یا کسی که براشون عزیزه به یه شکل جذاب در اختیار داشته باشن حالا این اسم میتونه روی یه گردنبند روی یه تکه چوب، سنگ و انواع و اقسام زیور آلات نیز حک بشه .

بزودی نمونه کارها قرار داده می شود.

  • ارایه فایل با کیفیت
  • بیش از 10 سال تجربه
  • تضمین رضایت شما
  • طراحی اختصاصی

طراحی اسم – دو اسم فارسی بصورت تلفیق

طراحی اسم – دو اسم لاتین

طراحی اسم – تک اسم فارسی

طراحی اسم – تک اسم لاتین

سوالات متداول

بعد از تکمیل فرم ، پرداخت و نهایی شدن سفارشتون ، یه نام و نام کاربری بهتون داده میشه که میتونید با استفاده از اون وارد پنل مشتریان بشید. اونجا میتونید فاکتورهاتون رو طراحی آنلاین  آنلاین پرداخت کنید، پیشرفت پروژه تون رو به صورت درصدی دنبال کنید ، در مورد طرح هاتون نظر بدید و نسخه های مختلف طرح هاتون رو با هم مقایسه کنید.

از اونجایی که رضایت مشتری رو یکی از مهمترین اصول طراحی آنلاین  کارمون قرار دادیم ، کل سفارشات طراحی رو تا جایی که معقول باشه تغییر میدیم . مطمئن باشید طرحی رو که در نهایت تحویل میگیرید واقعا دوسش دارید.

ی طراحی آنلاین کی از قوانین جهانی طراحی گرافیک اینه که فایل لایه باز طراحی در اختیار مشتری قرار داده نمیشه. این کار به دلیل مسئولیت بالای سوء استفاده ی احتمالی از طرح برای طراحشه. بدیهیه که فایل لایه بسته با کیفیت اصلی در اختیار مشتری قرار میگیره و اختیار تام برای استفاده در هر ابعادی به مشتری داده میشه.

نوع ارتباط بین مشتریان و مجریان کاملا غیرحضوری از طریق روش های مدرن ارتباطیه.

• مشتریان ما از سراسر کشور از طریق اینترنت به سایت ما مراجعه میکنن.

• ما خدمات طراحی رو به صورت حرفه ای و تماما آنلاین انجام طراحی آنلاین  میدیم و از طریق سایت و تلگرام با مشتریان در ارتباطیم.

• خدمات چاپ و محصول آماده شده رو درب منزل مشتری هامون تحویل میدیم.

خیر، متاسفانه به این دلیل که برای هر سفارش ایده پردازی خاص خو طراحی آنلاین دش انجام میشه و ارزش واقعی طرح به ایده است، انجام این کار امکانپذیر نیست. 

سوالت بی جواب موند؟

کارشناسان ما آنلاین هستند.

بصورت رایگان میتونی سوالتو همین حالا ازشون بپرسی

سوال شما؟