چرا طراحی پوستر مهمه؟

استفاده از پوستر باعث میشه تمامی نکات مربوط به موضوع شما نمایش داده بشه و به نوعی باید گفت پوستر یک برگه کاغذ حتی کوچک با بار اطلاعاتی کامله. بخاطر همین اگه قراره پوستر طراحی بشه باید تمامی جوانب اون در نظر گرفته بشه تا مخاطب شما با نگاه کردن به اون عمق و تمامی جزئیات موضوع شما رو درک کنه و جذب شما بشه.

طراحی پوستر چیه؟

انتقال جزئیات یک رویداد مهم مانند یک همایش در قالب یک برگه با سایزهای مختلف پوستر نامیده میشه. معمولا پوستر ها اگه جنبه عمومی داشته باشه خود در مکان های عمومی مثل ایتسگاه های مترو، اتوبوس دیده میشه و برخی اوقات جنبه اختصاصی داره که در مکان های خاص مثل تابلو اعلانات اون مکان نصب میشه . در طراحی پوستر باید تمامی نکات و تکنیک های طراحی برای جذب مخاطب بکار برده بشه تا در همون ابتدا مخاطب به دنبال حضور در جلسه، همایش یا نمایشگاه و… شما بشه . 

  • ارایه فایل با کیفیت
  • بیش از 10 سال تجربه
  • تضمین رضایت شما
  • طراحی اختصاصی

طراحی پوستر هنری

پوستری برای معرفی نمایشگاه، جشنواره، تئاتر، فیلم شما

طراحی پوستر تبلیغاتی

پوستری برای معرفی برند، محصول یا خدمات شما

سوالات متداول

بعد از تکمیل فرم ، پرداخت و نهایی شدن سفارشتون ، یه نام و نام کاربری بهتون داده میشه که میتونید با استفاده از اون وارد پنل مشتریان بشید. اونجا میتونید فاکتورهاتون رو طراحی آنلاین  آنلاین پرداخت کنید، پیشرفت پروژه تون رو به صورت درصدی دنبال کنید ، در مورد طرح هاتون نظر بدید و نسخه های مختلف طرح هاتون رو با هم مقایسه کنید.

از اونجایی که رضایت مشتری رو یکی از مهمترین اصول طراحی آنلاین  کارمون قرار دادیم ، کل سفارشات طراحی رو تا جایی که معقول باشه تغییر میدیم . مطمئن باشید طرحی رو که در نهایت تحویل میگیرید واقعا دوسش دارید.

ی طراحی آنلاین کی از قوانین جهانی طراحی گرافیک اینه که فایل لایه باز طراحی در اختیار مشتری قرار داده نمیشه. این کار به دلیل مسئولیت بالای سوء استفاده ی احتمالی از طرح برای طراحشه. بدیهیه که فایل لایه بسته با کیفیت اصلی در اختیار مشتری قرار میگیره و اختیار تام برای استفاده در هر ابعادی به مشتری داده میشه.

نوع ارتباط بین مشتریان و مجریان کاملا غیرحضوری از طریق روش های مدرن ارتباطیه.

• مشتریان ما از سراسر کشور از طریق اینترنت به سایت ما مراجعه میکنن.

• ما خدمات طراحی رو به صورت حرفه ای و تماما آنلاین انجام طراحی آنلاین  میدیم و از طریق سایت و تلگرام با مشتریان در ارتباطیم.

• خدمات چاپ و محصول آماده شده رو درب منزل مشتری هامون تحویل میدیم.

خیر، متاسفانه به این دلیل که برای هر سفارش ایده پردازی خاص خو طراحی آنلاین دش انجام میشه و ارزش واقعی طرح به ایده است، انجام این کار امکانپذیر نیست. 

سوالت بی جواب موند؟

کارشناسان ما آنلاین هستند.

بصورت رایگان میتونی سوالتو همین حالا ازشون بپرسی

سوال شما؟