چرا طراحی استرابورد مهمه؟

اگه بخایم یه رویداد یا محصول جدید رو معرفی کنیم یکی از روشهاش استفاده از استرابورده ! مثلا تبلیغ یه کفش جدید از یه برند معروف یا یه شعبه جدید از یه فروشگاه توی یه محله ! و … میتونن از این نوع تبلیغات استفاده کنن و اثر بخشی خیلی خوبی داره چون عموم مردم در بهترین حالت میتونن این نوع تبلیغات رو ببینن و با توجه به منطقه ای بودن این نوع تبلیغات بازخورد خوبی هم داره . 

طراحی استرابورد چیه؟

به تابلو های تبلیغاتی کوچکی که در سطح شهر قرار گرفته استرابورد میگن ! معمولا استرابورد هارو طوری میسازن که در سریعترین زمان ممکن تعویض بشن و اندازه و قالب ثابتی هم نداره. این نوع تبلیغات معمولا تو مسیر های پر رفت و آمد مثل پیاده رو ها، ایستگاه های اتوبوس و مترو قرار داده میشن . این نوع تبلیغات بیشتر برای تبلیغات در سطح منطقه ای خوبه و حوزه کوچیکی رو در بر میگیره.

  • ارایه فایل با کیفیت
  • بیش از 10 سال تجربه
  • تضمین رضایت شما
  • طراحی اختصاصی

طراحی استرابورد

سوالات متداول

بعد از تکمیل فرم ، پرداخت و نهایی شدن سفارشتون ، یه نام و نام کاربری بهتون داده میشه که میتونید با استفاده از اون وارد پنل مشتریان بشید. اونجا میتونید فاکتورهاتون رو طراحی آنلاین  آنلاین پرداخت کنید، پیشرفت پروژه تون رو به صورت درصدی دنبال کنید ، در مورد طرح هاتون نظر بدید و نسخه های مختلف طرح هاتون رو با هم مقایسه کنید.

از اونجایی که رضایت مشتری رو یکی از مهمترین اصول طراحی آنلاین  کارمون قرار دادیم ، کل سفارشات طراحی رو تا جایی که معقول باشه تغییر میدیم . مطمئن باشید طرحی رو که در نهایت تحویل میگیرید واقعا دوسش دارید.

ی طراحی آنلاین کی از قوانین جهانی طراحی گرافیک اینه که فایل لایه باز طراحی در اختیار مشتری قرار داده نمیشه. این کار به دلیل مسئولیت بالای سوء استفاده ی احتمالی از طرح برای طراحشه. بدیهیه که فایل لایه بسته با کیفیت اصلی در اختیار مشتری قرار میگیره و اختیار تام برای استفاده در هر ابعادی به مشتری داده میشه.

نوع ارتباط بین مشتریان و مجریان کاملا غیرحضوری از طریق روش های مدرن ارتباطیه.

• مشتریان ما از سراسر کشور از طریق اینترنت به سایت ما مراجعه میکنن.

• ما خدمات طراحی رو به صورت حرفه ای و تماما آنلاین انجام طراحی آنلاین  میدیم و از طریق سایت و تلگرام با مشتریان در ارتباطیم.

• خدمات چاپ و محصول آماده شده رو درب منزل مشتری هامون تحویل میدیم.

خیر، متاسفانه به این دلیل که برای هر سفارش ایده پردازی خاص خو طراحی آنلاین دش انجام میشه و ارزش واقعی طرح به ایده است، انجام این کار امکانپذیر نیست. 

سوالت بی جواب موند؟

کارشناسان ما آنلاین هستند.

بصورت رایگان میتونی سوالتو همین حالا ازشون بپرسی

سوال شما؟