چرا طراحی تراکت مهمه؟

اگه میخاین خلاصه ای از مهمترین اطلاعات تبلیغاتی شغل و کسب و کارتون رو به اطلاع مخاطبان برسونید! تراکت و بروشور یکی از بهترین راه های تبلیغات است که گروه طراح حرفه ای این کار رو با یک طراحی حرفه ای به خوبی برای شما انجام میده که بتونید بازخورد مناسبی بگیرید .فراموش نکنید تراکت باید طوری طراحی بشه که هم سادگی داشته باشه هم جذابیت .

طراحی تراکت چیه؟

تراکت های برگه های کوچیکی هستند که توی خیابون به دست افراد مختلف میرسه و شامل موضوعات مختلف مثل تبلیغ رستوران، منوی غذای یکی رستوران، تبلیغ یک دندانپزشکی و … است و العاد و جنس های مختلفی هم داره. هر تراکت شامل عکس، متن، لوگو، اطلاعات تماس و … است.

به زودی نمونه کارهای این قسمت آماده و قرار داده میشود

  • ارایه فایل با کیفیت
  • بیش از 10 سال تجربه
  • تضمین رضایت شما
  • طراحی اختصاصی
طراحی تراکت دو رو

طراحی تراکت یک رو

سوالات متداول

بعد از تکمیل فرم ، پرداخت و نهایی شدن سفارشتون ، یه نام و نام کاربری بهتون داده میشه که میتونید با استفاده از اون وارد پنل مشتریان بشید. اونجا میتونید فاکتورهاتون رو طراحی آنلاین  آنلاین پرداخت کنید، پیشرفت پروژه تون رو به صورت درصدی دنبال کنید ، در مورد طرح هاتون نظر بدید و نسخه های مختلف طرح هاتون رو با هم مقایسه کنید.

از اونجایی که رضایت مشتری رو یکی از مهمترین اصول طراحی آنلاین  کارمون قرار دادیم ، کل سفارشات طراحی رو تا جایی که معقول باشه تغییر میدیم . مطمئن باشید طرحی رو که در نهایت تحویل میگیرید واقعا دوسش دارید.

ی طراحی آنلاین کی از قوانین جهانی طراحی گرافیک اینه که فایل لایه باز طراحی در اختیار مشتری قرار داده نمیشه. این کار به دلیل مسئولیت بالای سوء استفاده ی احتمالی از طرح برای طراحشه. بدیهیه که فایل لایه بسته با کیفیت اصلی در اختیار مشتری قرار میگیره و اختیار تام برای استفاده در هر ابعادی به مشتری داده میشه.

نوع ارتباط بین مشتریان و مجریان کاملا غیرحضوری از طریق روش های مدرن ارتباطیه.

• مشتریان ما از سراسر کشور از طریق اینترنت به سایت ما مراجعه میکنن.

• ما خدمات طراحی رو به صورت حرفه ای و تماما آنلاین انجام طراحی آنلاین  میدیم و از طریق سایت و تلگرام با مشتریان در ارتباطیم.

• خدمات چاپ و محصول آماده شده رو درب منزل مشتری هامون تحویل میدیم.

خیر، متاسفانه به این دلیل که برای هر سفارش ایده پردازی خاص خو طراحی آنلاین دش انجام میشه و ارزش واقعی طرح به ایده است، انجام این کار امکانپذیر نیست. 

سوالت بی جواب موند؟

کارشناسان ما آنلاین هستند.

بصورت رایگان میتونی سوالتو همین حالا ازشون بپرسی

سوال شما؟