چرا طراحی کارت ویزیت مهمه؟

کیفیت کار، توجه به ظاهر محیط کار همیشه تاثیر بسیار زیادی روی مخاطب و مشتریان شما داره ! طراحی کارت ویزیت مناسب با طراحی حرفه ای هم مطمئنا تاثیر بسیار زیادی روی مخاطب شما خواهد داشت بنابر این طراحی این کارت کوچیک اما کارآمد رو به گروه طراح حرفه ای بسپارید.

طراحی کارت ویزیت چیه؟

کارت ویزیت یه کارت با اندازه های کوچیکه که اطلاعات تماس و شغل شما روی اون درج شده تا در هنگام ملاقات با افراد مختلف بتونید دسترسی سریع به اون داشته باشید و به مخاطبتون ارایه بدید. طراحی کارت ویزیت اهمیت بسیار بالایی داره که میتونید طراحی اون رو به ما بسپارید.

  • ارایه فایل با کیفیت
  • بیش از 10 سال تجربه
  • تضمین رضایت شما
  • طراحی اختصاصی

طراحی کارت ویزیت دو رو

طراحی کارت ویزیت دو رو بصورت پشت و رو

طراحی کارت ویزیت یک رو

طراحی کارت ویزیت یک روز فقط برای یکی سمت کارت ویزیت

سوالات متداول

بعد از تکمیل فرم ، پرداخت و نهایی شدن سفارشتون ، یه نام و نام کاربری بهتون داده میشه که میتونید با استفاده از اون وارد پنل مشتریان بشید. اونجا میتونید فاکتورهاتون رو طراحی آنلاین  آنلاین پرداخت کنید، پیشرفت پروژه تون رو به صورت درصدی دنبال کنید ، در مورد طرح هاتون نظر بدید و نسخه های مختلف طرح هاتون رو با هم مقایسه کنید.

از اونجایی که رضایت مشتری رو یکی از مهمترین اصول طراحی آنلاین  کارمون قرار دادیم ، کل سفارشات طراحی رو تا جایی که معقول باشه تغییر میدیم . مطمئن باشید طرحی رو که در نهایت تحویل میگیرید واقعا دوسش دارید.

ی طراحی آنلاین کی از قوانین جهانی طراحی گرافیک اینه که فایل لایه باز طراحی در اختیار مشتری قرار داده نمیشه. این کار به دلیل مسئولیت بالای سوء استفاده ی احتمالی از طرح برای طراحشه. بدیهیه که فایل لایه بسته با کیفیت اصلی در اختیار مشتری قرار میگیره و اختیار تام برای استفاده در هر ابعادی به مشتری داده میشه.

نوع ارتباط بین مشتریان و مجریان کاملا غیرحضوری از طریق روش های مدرن ارتباطیه.

• مشتریان ما از سراسر کشور از طریق اینترنت به سایت ما مراجعه میکنن.

• ما خدمات طراحی رو به صورت حرفه ای و تماما آنلاین انجام طراحی آنلاین  میدیم و از طریق سایت و تلگرام با مشتریان در ارتباطیم.

• خدمات چاپ و محصول آماده شده رو درب منزل مشتری هامون تحویل میدیم.

خیر، متاسفانه به این دلیل که برای هر سفارش ایده پردازی خاص خو طراحی آنلاین دش انجام میشه و ارزش واقعی طرح به ایده است، انجام این کار امکانپذیر نیست. 

سوالت بی جواب موند؟

کارشناسان ما آنلاین هستند.

بصورت رایگان میتونی سوالتو همین حالا ازشون بپرسی

سوال شما؟