طراحی اسلایدر سایت چیه؟

اسلایدر سایت اولین بنر یا تصویر تبلیغاتی ه که شما بعد از ورود به صفحه اصلی سایت یا یک فروشگاه اینترنتی مشاهده می کنید ! معمولا این بنر در ابعاد بزرگتری نسبت به بنرهای دگر سایت نمایش داده میشه و رنگ های جذاب تری برای توجه بیشتر کاربران توش استفاده میشه.

چرا طراحی اسلایدر سایت اهمیت داره؟

اگه اصول و استانداردهای طراحی و تبلیغات در یک اسلایدر سایت رعایت بشه ! میتونه تاثیر بسیار زیادی در جذب مخاطب مخصوصا در سایت های فروشگاهی داشته باشه ! مخصوصا استفاده از رنگ های مناسب با توجه به موضوع و محصول اهمیت بسیار زیادی در طراحی یک اسلایدر داره بنابر این در طراحی این قسمت توجه و حساسیت زیادی داشته باشید.

طراحی حرفه ای اسلایدر سایت تا 70 درصد سایت شما را زیباتر می کند.

یکی از مهمترین گزینه هایی که برای زیباتر شدن و کاربرپسند شدن سایت اسلایدر است.

انتقال سریع موضوعات به مخاطب از دیگر مواردی است که اهمیت اسلایدر سایت را بالا می برد.

طراحی اسلایدر سایت اگر به درستی انجام نشود اولین نگاه مخاطب و کاربر در وب سایت شما شاید آخرین نگاه او شود و دیگر آن مخاطب به سایت شما سر نزند! 

طراحی اسلایدر ایده پردازی شده و زیبا باعث می شود زیبایی سایت شما بیشتر به چشم آید و همانند دکوراسیون و نمای یه خانه یا ساختمان توجه بیشتری جلب کند. از این رو از اسلایدر سایت نباید غافل شوید و از کنار آن به راحتی نگذرید زیرا سایت شما و صفحه اصلی سایت شما مهمترین قسمتی است که باید جلوه و زیبایی خاصی داشته باشد و توجه مشتری را به بهترین نحو به خودش جلب کند.

چرا طراحی اسلایدر سایت را باید جدی گرفت؟ 

طراحی اسلایدر سایت یکی از شاخه های طراحی در وب سایت طراح حرفه ای است که پس از سفارش مشتری گروه طراح حرفه ای با بررسی کلیه موارد مربوط به موضوع مورد نظر شما اقدام به طراحی اسلایدر سایت می کند.

ما در طراح حرفه ای بصورت کاملا اختصاصی و یونیک اقدام به طراحی اسلایدر سایت می کنیم و خروجی کار در هیچ جایی وجود نخواهد داشت.

اسلایدر سایت مانند یک بیلبورد کوچک اما در فضایی به وسعت چندین میلیارد نفر است بنابر این از این حجم جمعیت و مشتری نباید به سادگی عبور کرد ! چرا که مشتریان با دیدن یک اسلایدر زیبا و حرفه ای حتما نسبت به بررسی آن محصول واکنش نشان خواهند داد.

هم اکنون می توانید نمونه های اسلایدر های سایت ما را مشاهده کنید و سبک مورد نظر خود برای طراحی را مشخص کرده و نسبت به سفارش طراحی با ما تماس بگیرید.

نکات مهم طراحی اسلایدر سایت:

برای طراحی اسلایدر سایت به نکات و تکنیک های زیر باید توجه کرد تا یک اسلایدر زیبا و حرفه ای داشته باشید و با قرار دادن آن در سایت به راحتی مطلب و موضوع خود را به مخاطب منتقل کنید.

توجه به موضوع کلی سایت – توجه به رنگ ها و روانشانی آن – اسلایدر مفهومی یا اسلایدر معمولی – همخوانی اسلایدر و استایل سایت

 

تعرفه طراحی اسلاید سایت
80000 تومان
زمان: 1 الی 3 روز کاری

سوال / درخواست مشاوره رایگان

در صورتی که نیاز به مشاوره یا سوالی دارید میتونید از طریق فرم تماس و همچنین شماره تماس های وب سایت با ما در ارتباط باشید.

ما از طریق شماره تماسی که در فرم ثبت کردید بصورت تلفنی یا در صورتی که روی این شماره واتس اپ یا تلگرام داشته باشید با شما در سریعترین زمان ممکن تماس میگیریم تا به درخواست یا سوال شما رسیدگی کنید.